Kremacja Krasnystaw

Kremacja Krasnystaw Onyks Galewski. W naszym zakładzie pogrzebowym zamówią Państwo usługę spopielenia ciała. Pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę.

Spopielenie ciała w krematorium

Usługa kremacji to inaczej spopielenie ciała zmarłej osoby i umieszczenie jej prochów w urnie. Pochówek kremacyjny jest coraz częściej wybieraną formą organizacji pogrzebu. Jest to rozsądne rozwiązanie z uwagi na fakt, że urna zajmuje znacznie mniej miejsca niż trumna z ciałem zmarłego. Zdarza się również, że osoba nam bliska zmarła za granicą, a międzynarodowy transport zwłok to duży koszt. Wówczas kremacja jest jedynym wyjściem, aby nie obciążyć znaczącymi kosztami członków rodziny.

Kremacja w zakładzie pogrzebowym Onyks

Nasza firma zajmuje się przygotowaniem ciała zmarłego do kremacji. Posiadamy specjalne trumny kremacyjne, które są przeznaczone do spalenia. Decydując się na zorganizowanie kremacji w firmie Onyks nie będą musieli zajmować się Państwo formalnościami oraz umawianiem kolejki w krematorium. Całą usługę jesteśmy wstanie zrealizować w 24h od podjęcia decyzji rodziny. Posiadamy duży wybór urn drewnianych, metalowych oraz z kamienia. Dostępnych jest ponad 50 przeróżnych wzorów.