Logo Dom Pogrzebowy Krasnystaw

GALEWSKI
Rodzinnie od 1993 r.

Biuro Krasnystaw – dojazd
ul. Kościelna 8 i Okrzei 66

Dyżur całodobowy
+48 692 516 533

Zamów online
Kwiaty na pogrzeb

Zamówione kwiaty
dostarczymy w dniu pogrzebu

Kwiaciarnia Krasnystaw

W Kwiaciarni pogrzebowej Onyks Oferujemy wieńce pogrzebowe, z żywych i sztucznych kwiatów wykonywane na Państwa życzenie.

W ofercie zakładu pogrzebowego Onyks znajdują się wieńce, wiązanki i stroiki z żywych (świeżych) i sztucznych kwiatów. Dostępne są podkłady świerkowe i sztuczne. Treść na szarfach może być dowolna. Drukujemy metodą sublimacji lub na życzenie klientów wypiszemy treść na szarfach ręcznie. Poniżej przedstawiamy skróconą galerię możliwości naszej kwiaciarni. Modele wieńców, wiązanek i stroików dostępne są do zamówienia przez naszą stronę w zakładce kwiaciarnia. Zamówioną kompozycję kwiatową możemy opłacić przy odbiorze lub za pomocą bezpiecznych płatności przelewami online.

Kwiaty na pogrzeb

Firma pogrzebowa Onyks posiada na miejscu w kwiaciarni bogaty wybór świeżych (żywych) kwiatów takich jak: czerwone, białe, różowe, herbaciane róże, lilie, anturium, chryzantemy, goździki, mieczyki. Kompozycje kwiatowe układamy na świerku w różnej odmianie. Najczęściej występującą odmianą świerku dla wieńców, wiązanek i stroików jest odmiana srebrnego świerku, serbskiego świerku, jodły kalifornijskiej, jodły koreańskiej oraz Thuja.

WIEŃCE POGRZEBOWE Krasnystaw

Wieńce wykonujemy na miejscu w naszej kwiaciarni przy ul. Kościelnej 8. Kompozycje są starannie przygotowane na każdą ceremonię pogrzebową. Przywiązujemy dużą uwagę do detali i dodatków. Świeże kwiaty są zamawiane i dowożone do naszej pracowni florystycznej przed każdym pogrzebem. Wykonujemy wieńce na podkładzie sztucznym i świerkowym.

Wiązanki

Wiązanki to mniejszy format wieńca. Wykonujemy je również z żywych kwiatów. Na miejscu posiadamy duży wybór wiązanek na sztucznym podkładzie, ze sztucznych kwiatów. Istnieje możliwością dołożenia satynowej szarfy z drukowaną treścią kondolencji.

Stroiki

Stroiki stanowią formę dekoracji na wieko trumny i nagrobek. Są często zamawiane na pogrzeby. Częściej wykonywane są ze świeżych kwiatów, ale istnieje możliwość zamówienia i skomponowania stroika.