Logo Dom Pogrzebowy Krasnystaw

GALEWSKI
Rodzinnie od 1993 r.

Biuro Krasnystaw – dojazd
ul. Kościelna 8 i Okrzei 66

Dyżur całodobowy
+48 692 516 533

Zamów online
Kwiaty na pogrzeb

Zamówione kwiaty
dostarczymy w dniu pogrzebu

KAPLICA Krasnystaw

Kaplica pożegnalna jest przeznaczona do kameralnych pożegnań w gronie najbliższych osób. W tym czasie rodzina może w ciszy pomodlić się za duszę osoby zmarłej przed mszą świętą i odprowadzeniem na cmentarz. Gromadzimy kwiaty, odmawiamy wspólnie modlitwę z księdzem i przygotowujemy się do ostatniego pożegnania. Kaplica pomieści kilkadziesiąt osób. Wewnątrz znajdują się ławki i krzesła. Ciało przed wystawieniem w kaplicy jest przechowywane w specjalnej chłodni wraz z trumną. Miejsce wystawienia to Kościół Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie. Zakład Pogrzebowy ONYKS zajmuje się obsługą i przygotowywaniem wystawień w kaplicy. Prosimy o kontakt bezpośrednio z nami w celu umówienia terminu wystawienia (w szczególności jeżeli usługa pogrzebowa została zamówiona w innej firmie niż ONYKS).

KAPLICA Pożegnalna

Kaplica spełnia również funkcję przedpogrzebową. Odbywają się w niej wystawienia ciała z trumną przed wyjazdem na pogrzeb do innej miejscowości lub tuż przed kremacją. Często to jedyna okazja, aby najbliższa rodzina mogła w ciszy i spokoju pożegnań się z osobą zmarłą. Nie wszystkich parafiach znajduje się kaplica przedpogrzebowa lub warunki nie zawsze pozwalają na odkrycie wieka trumny. Zakład pogrzebowy Krasnystaw Onyks udostępnia kaplicę pożegnalną każdej rodzinie, która chciałaby pożegnać się w gronie najbliższych. Jeżeli zamówili Państwo pogrzeb w innym zakładzie pogrzebowym, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w organizacji pożegnania w prowadzonej przez nas kaplicy. Istnieje również możliwość przechowania ciała wraz z trumną jeszcze przed pogrzebem.

kaplica przedpogrzebowa, usługi pogrzebowe Onyks

Pożegnania w KAPLICY Pogrzebowej ONYKS

Firma pogrzebowa Krasnystaw Onyks oferuje przygotowanie pożegnań dla rodziny i najbliższych osobie zmarłej. Zajmiemy się wszystkimi czynnościami przedpogrzebowymi w tym transportem ciała, przechowaniem, ubraniem oraz wystawieniem w kaplicy. Przygotujemy oprawę florystyczną (wieńce, stroiki, wiązanki) tak, aby rodzina i najbliżsi nie musieli się martwić szczegółami przed pogrzebem. Przygotujemy godne pożegnanie wg Państwa oczekiwań i możliwości. W celu uzyskania informacji na temat zorganizowania wystawienia w kaplicy, prosimy o kontakt pod następującymi nr telefonu:

Tel. kom.: 602 29 46 29
Tel. kom.: 692 51 65 33
Tel. biuro: 82 576 14 17